W środowe popołudnie, na malowniczo położonym stadionie w Drogini zmierzyły się drużyny Respektu Myślenice i AZS UJ Kraków w meczu ½ finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Jak było do przewidzenia drużyną posiadająca przewagę i prowadzącą grę były Jagiellonki. Przeciwnik skupiony głównie na obronie starał się przeszkadzać w tworzeniu i wykańczaniu sytuacji bramkowych. Trzeba powiedzieć , że gospodyniom udawało się przez całą pierwszą połowę skutecznie przeszkadzać i neutralizować co chwila tworzone sytuacje . Pochwalić należy środkową obrończynię i bramkarkę Respektu , które tylko raz pomyliły się w pierwszej odsłonie spotkania. Wtedy to po dwójkowej akcji Knysak , Kuciel , ta druga plasowanym strzałem przy słupku otworzyła wynik spotkania.

Druga połowa to dalsza dominacja AZS UJ i tylko dobrej postawie bramkarki i słabo nastawionym celownikom wynik zatrzymał się na trzech bramkach dla gości. Strzelczynią dwóch pozostałych bramek została Zapała. Po kapitalnym podaniu Maziarz i celnym dośrodkowaniu Maloty w 90 minucie, sędzia zakończył to spotkanie. Mimo przegranej należy pochwalić drużynę Respektu , która dzielnie walczyła i starała się w przemyślany sposób neutralizować akcje tworzone przez Akademiczki.

Respekt Myślenice – AZS UJ 0-3 (0-1)

Bramki: 34 Kuciel , 78 i 90 Zapała

Skład AZS UJ:

Klabis – Łagowska (Ładocha 55’) , Gozdecka , Konopka , Ferfecka ( Bartosiewicz 55’)– Bolko , Knysak – Malota , Dul (Zapała 55’) , Bryzek (Maziarz 55’) – Kuciel (Sitarz 55’)

Możliwość komentowania została wyłączona.