Z końcem czerwca, po blisko 5 latach pracy w Klubie (przez 2 lata jako asystent, a następnie pierwszy trener) z drużyną Jagiellonek pożegnał się trener Bartłomiej Łukacz. Występująca pod jego wodzą w rozgrywkach I ligi kobiet drużyna dwukrotnie zajmowała 3 miejsce, a w poprzednim sezonie wygrała rozgrywki i wywalczyła awans do Ekstraligi.

Największe sukcesy trener Łukacz wraz z drużyną odniósł w rozgrywkach futsalu, w których AZS Uniwersytet Jagielloński dwukrotnie zdobył Mistrzostwo, a w ubiegłym sezonie Wicemistrzostwo Polski.

Dziękując za całokształt pracy wykonanej przez trenera Łukacza życzymy mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Obecnie prowadzone są rozmowy z kandydatami na nowego szkoleniowca, a drużyna rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze zajęcia poprowadzi nowy członek sztabu szkoleniowego (obejmie funkcję drugiego trenera) – Krzysztof Swół, który w poprzednich sezonach prowadził futsalistki AZS Politechniki Krakowskiej, a wcześniej pracował także z grupami młodzieżowymi między innymi w Hutniku i Polonii Kraków. Za treningi bramkarskie w dalszym ciągu odpowiadał będzie Krzysztof Mastalerz.

Możliwość komentowania została wyłączona.