Zaskakujące zwycięstwo Rolnika w Krakowie w rundzie jesiennej, aż 1:4, zapadło w pamięć naszym zawodniczkom, okazja rewanżu była znakomita. Ostatnie dwa zwycięstwa zespołu nad Zamłyniem Radom i AJD Częstochowa podbudowały morale drużyny, po wcześniejszej porażce z Czarnymi Sosonowiec.

Pierwsza połowa meczu w Głogówku zakończyła się wynikiem remisowym 1:1, początek drugiej części meczu  należał do Jagiellonek które wyszły na prowadzenie 3:1. Przewaga dwóch bramek uśpiła nasz zespół, i na nieco ponad 20 minut przed zakończaniem spotkania,  niezawodna w szeregach gospodyń Agata Sobkowicz strzeliła swoją druga bramkę tego dnia. Do 82giej minuty trwała wymiana ciosów, strzelona wtedy właśnie bramka przez Aleksandrę Gizę  przesądziła o zwycięstwie akademiczek.

I liga, gr. południowa, 13.05.2012 r. godz. 17:00
Rolnik B. Głogówek – AZS UJ Kraków 2:4 (1:1)