Podwójne uderzenie, tak można nazwać postawę naszych drużyn w rozgrywkach Pucharu Polski, które rozegrany zostały w dniu 5 września 2012 r. Pierwsza drużyna, w meczu z Naprzodem Sobolów, wystąpiła w roli faworyta i swoje zadanie wykonała. Tak jak można było przewidzieć mecz toczony był pod dyktando AZS UJ. Oprócz dobrej gry obronnej drużyny z Sobolowa dużym przeciwnikiem prowadzenia gry było boisko, na którym ciężko było panować nad piłką.

Pierwsza bramka padła w 44 min po silnym strzale z dystansu Karoliny Gruszki. Tuż po przerwie na 2-0 podwyższyła Ola Giza wykorzystując sytuację sam na sam, a trzecia bramka padła w 80 minucie kiedy to aktywna na lewym skrzydle Katarzyna Kasprzycka wykorzystała doskonałe podanie ze środka boiska i pewnie uderzając obok bramkarki ustaliła wynik meczu.

Naprzód Sobolów – AZS UJ  0-3 (0-1)
Bramki: Gruszka, Giza, Kasprzycka

AZS UJ: Popławska (Kowalczyk) – Kuśmierczyk, Helizanowicz, Kasprzycka, Adamska – Piskorz, Wilk, Gruszka, Bartosiewicz, Giza, Podżus (Dul).

Drugi zespół AZS UJ, również awansował do kolejnej fazy rozgrywek pokonując I ligowy zespół Podgórza Kraków 5:1, w pierwszej fazie rozgrywek nasza drużyna rozgromił 12:0 Hejnał Krzyszkowice.

AZS UJ II Kraków – Podgórze Kraków 5:1
Bramki: Magdalena Howińska, Natalia Sitarz, Arleta Adler, Karolina Ogiela, Natalia Kulwicka.

AZS UJ II: Gabriela Kirsz, Katarzyna Ładocha (58min Karolina Ogiela), Alicja Kocąt, Anna Kołata, Małgorzata Kołata, Sandra Juszczak, Arleta Adler, Bogna Wilczyńska,Magdalena Howińska,Natalia Kulwicka, Natalia Sitarz.