Bardzo miło nam poinformować, że w plebiscycie Gazety Krakowskiej na najlepszego Piłkarza, Piłkarkę oraz Trenera Małopolski w roku 2015 nominację uzyskały nasze zawodniczki Justyna Maziarz i Anna Zapała oraz trener Bartłomiej Łukacz!

W związku z tym przypominamy ubiegłoroczne osiągnięcia nominowanych oraz zachęcamy do głosowania:

Justyna Maziarz – Mistrzostwo Polski w Ekstralidze oraz Akademickie Mistrzostwo Polski w futsalu kobiet; jedna z najlepszych (jeżeli nie najlepszaJ ) futsalistka w Polsce; wiodąca zawodniczka i napastniczka występującej w I lidze piłki nożnej kobiet drużyny AZS Uniwersytet Jagielloński

Anna Zapała – Mistrzostwo Polski w Ekstralidze w futsalu kobiet; regularnie powoływana do Reprezentacji Polski w piłce nożnej(jako jedyna z reprezentantek w ubiegłum roku zbobyła dwie bramki w jednym spotkaniuJ); jedna z najlepszych piłkarek występujących na I ligowych boiskach.

Bartłomiej Łukacz – Mistrzostwo Polski w Ekstralidze oraz Akademickie Mistrzostwo Polski w futsalu kobiet; spod jego skrzydeł wyszły dwie reprezentantki Polski – Anna Zapała(reprezentacja A) i Magdalena Gozdecka(reprezentacja U-19). Prowadzona przez niego drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego po rundzie jesiennej jest wiceliderem w I lidze piłki nożnej kobiet(bez porażki i bez straty bramki), a w Ekstralidze futsalu lideruje dążąc do kolejnej obrony tytułu Mistrzyń Polski.

Plebiscyt potrwa do 29 stycznia. Ta data to ostatni dzień głosowania za pomocą SMS-ów; wysyłać należy je na numer 72355, wpisując kod przypisany do kandydata. Dla naszych Zawodniczek oraz trenera są to odpowiednio następujące dane:

Justyna Maziarz – SMS pod nr 72355 o treści PILKARKA.6

Anna Zapała – SMS pod nr 72355 o treści PILKARKA.10

Bartłomiej Łukacz – SMS pod nr 72355 o treści TRENERNAJ.5

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9253434,wybierz-najlepszego-pilkarza-i-trenera-malopolski,id,t.html

Możliwość komentowania została wyłączona.