Bez punktu w wiosennej części rozgrywek żeńskiej ekstraklasy pozostają zawodniczki AZS UJ Kraków. Co gorsza ich sytuacja kadrowa staje się coraz trudniejsza.

Na rozgrzewce kontuzji doznała Magdalena Knysak i raczej nie zagra do końca sezonu, a trener Krzysztof Krok nie mógł skorzystać z usług kadrowiczki Weroniki Wójcik i kontuzjowanej Natalii Sitarz. Justyna Maziarz otrzymała zaś żółta kartkę i nie zagra w kolejnym meczu.

– Straciliśmy bramkę w 6 minucie, gdy zawodniczka Mitechu uderzyła z rzutu wolnego w samo okienko. Na pewno nie chciała tak uderzyć, ale wyszedł jej wspaniały gol – mówi opiekun AZS UJ Kraków. – Potem rywalki nam nie zagroziły. To mój zespół dyktował warunki gry, a najlepsze okazje zmarnowały Aleksandra Nieciąg i Anna Zapała – dodaje.

Mecz odbył się w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie Mitech i AZS UJ mogły skorzystać z boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Ekstraliga kobiet, 17.03.2018 r.
Mitech Żywiec – AZS UJ Kraków 1:0

Sykorova

AZS UJ: Klabis – Ładocha (55 Malota), Konopka, Woźniak, Kubaszek – Bolko, Wilk, Nieciąg, Zapała (80 Bartosiewicz) – Maziarz, Bryzek (65 Dul).

Mitech: Komosa – Gruszka (70 Mihaldova), Rżany, Droździk, Zeman, Matyja (58 Rosak), Sykorova, Chrzanowska (72 Sobota), Stopka, Wnuk, Wiśniewska

Źródło: Paweł Panuś(Futmal.pl)

Możliwość komentowania została wyłączona.