AZS PSW Biała Podlaska – AZS UJ Kraków  0-1 (0-0)

Bramka: Zapała 82 min

AZS PSW: Brzezina, Sosnowska, Kuciewicz, Edel, Mikołajczak (79 Milewska), Wołos, Cieśla, Gąsieniec, Michalska, Kusiak (67 Niedbała), Lefeld (26 Puk).

AZS UJ: Klabis, Bartosiewicz, Knysak, Konopka, Ładocha, Bolko, Dul, Zapała, Maziarz (90+3 Malota), Sitarz (64 Wilk), Ferfecka (70 Bryzek).

Sędzia: A. Płaskocińska (Maz. ZPN).

Zwycięstwem Jagiellonek zakończył się mecz w ostatniej kolejce rundy jesiennej Ekstraligi kobiet. W Białej Podlaskiej Krakowianki sięgnęły po komplet punktów dzięki bramce Anny Zapały obsłużonej fantastycznym podaniem przez Justynę Maziarz w 82 minucie spotkania. Mecz ten obfitował w dużo walki i zaangażowania z obu stron, jednak stroną dominującą i prowadzącą grę były zawodniczki z Krakowa, które pokazały, że w przeniesionych na listopad trzech kolejkach rundy wiosennej będą zapewne chciały powalczyć o punkty. Gospodynie tego spotkania przez niemal cały mecz broniły się i skutecznie neutralizowały poczynania ofensywne swoich przeciwniczek. Praktycznie bezbłędne w defensywie zawodniczki z Białej Podlaski pomyliły się tylko raz, w 82 minucie i trzy punkty jak najbardziej zasłużenie powędrowały do Krakowa.

Zwycięstwo to powinno być dobrym prognostykiem przed kolejnym wyjazdem tym razem do Gdańska.

Galeria zdjęć ze spotkania i zdjęcie w relacji Adam Trochimiuk z http://www.slowopodlasia.pl/galeria/104,azs-psw-biala-podlaska-azs-uj-krakow-01-00

Możliwość komentowania została wyłączona.