AZS UJ Kraków ma nowego sponsora technicznego. Klub postanowił podpisać umowę z firmą R-GOL, która od sezonu 2023/24 będzie dostarczać nam sprzęt sportowy firmy Adidas.

Nadchodzi nowy rozdział! Po wielu latach testowania różnych dostawców i firm odzieżowych, postanowiliśmy pozyskać partnera technicznego klubu i tym sposobem ujednolicić tzw. branding. Od sezonu 2023/24 partnerem technicznym klubu będzie firma R-GOL. Umowa będzie obowiązywać przez 3 lata, od 1 lipca 2023 r. do 30 czerwca 2026 r. Jest to pierwsza tego typu i na taką skalę współpraca AZS UJ Kraków z zewnętrzną firmą.

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów (ponad 8000 piłkarskich produktów), profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że to właśnie z nimi postanowił związać się nasz Klub.

– Mimo że obecny sezon jeszcze trwa, postanowiliśmy zadbać o przyszłość klubu i nawiązać współpracę, która wejdzie w życie od sezonu 2023/24. Umowa będzie obowiązywała przez 3 lata, co daję nam pewnego rodzaju spokój, jeśli chodzi o wszelaki sprzęt sportowy. Kontrakt jest korzystny dla nas pod każdym względem i z dumą będziemy nosić sprzęt dostarczany nam przez firmę R-GOL. Myślę, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie
i inwestycję w kolejną drużynę kobiecą w dyscyplinie, która w Polsce rozwija się coraz bardziej. Ze strony klubu ogromna zasługa w pozyskaniu partnera technicznego należy do Przemysława Mosiołka, który od samego początku do końca dopinał każdy szczegół kontraktu – mówi Aleksandra Staniszewska (do niedawna Prezes Klubu).

Sprzęt adidasa na sezon 2023/2024 będzie obejmował sprzęt meczowy i treningowy dla I i II drużyny, drużyny futsalowej oraz sztabów szkoleniowych. Również zespoły młodzieżowe będą występowały
w sprzęcie z logotypami partnera technicznego Klubu.

Możliwość komentowania została wyłączona.