Trzeci remis na swym koncie zanotowały nasze Jagiellonki. Tym razem po wyrównanym i pełnym walki spotkaniu zremisowały bezbramkowo z Górnikiem Łęczna.

Mecz toczył się głównie w środkowej części boiska, a kilka składnych akcji z obydwu stron tylko momentami podniosły z krzesełek kibiców zgromadzonych na obiekcie przy ul. Zarzecze 124. Jedną z nich była sytuacja z 20 minuty spotkania, kiedy to po znakomitym podaniu A. Szymkowiak bardzo dobrej sytuacji do zdobycia bramki dla Jagiellonek nie wykorzystała A. Giza. W 27 minucie meczu zespół gości nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego po nieumyślnym zagraniu ręką w polu karnym przez L. Kuśmierczyk.

W drugiej połowie meczu przebieg wydarzeń na boisku nie uległ zmianie. Najgroźniejszą sytuację stworzyły AZSiaczki, po rzucie rożnym i główce B. Helizanowicz, piłkę  z linii bramkowej wybiła przed pole karne obrończyni GKS-u, na taką okazję czekała A. Zapała, jej silny i „soczysty” strzał zmierzający pod poprzeczkę bramki, bardzo efektownie i na nieszczęście naszej drużyny efektywnie, wybiła K. Kiedrzynek (bramkarka reprezentacji Polski). Końcowe minuty meczu należały do zespołu z Łęcznej.

AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna 0:0

AZS UJ: Dąbek – Podżus, Helizanowicz, Darda, Kuśmierczyk – Bartosiewicz (Ładocha), Wilk, Szymkowiak (Markiewicz), Zapała, Gruszka (Kasprzycka) – Giza

Górnik: Kiedrzynek – Kwietniewska, Hajduk, K. Żak, Kawalec – Krakowska, Guściora (80 Wasil), Siwińska, Zubczyk – Ciupińska, Sznyrowska

Możliwość komentowania jest wyłączona.