W dniu 22 września o godzinie 11:00 drugiej drużynie AZS-u Uniwersytetu Jagielońskiego przyszło zmierzyć się na wyjeździe z Zielonką Gamar Wrząsowice.

Nasze zawodniczki mimo dużej motywacji i szybko strzelonej pierwszej bramki nieoczekiwanie słabo rozpoczęły to spotkanie. Widoczna była nerwowość, brak spokoju i chaos panujący w poczynaniach Jagiellonek, jednak skutecznie odpierały ataki gospodyń, niepopełniającac większych błędów w defensywie. Tym samym z minuty na minute łapały wiatr w żagle i wyglądało to coraz lepiej. Znacznie poprawiła się sytuacja w ofensywie.

Stan boiska pozostawiał wiele do życzenia, gdyż było bardzo grząsko i nierówno. W dodatku agresywna i zdecydowana gra Wrząsowiczanek nie ułatwiała zadania podopiecznym Bogusławy Helizanowicz. Mimo niekorzystnego wyniku, gospodynie nie odpuszczały i walczyły do samego końca, starając się zagrozić bramce strzeżonej przez Annę Popławską. Wynikiem tego była strata bramki w 70 minucie. Autorką honorowego trafienia dla Zielonki była Patrycja Dadał.Faktem wartym odnotowania jest to, że to pierwsza bramka stracona przez drużynę AZS-u w rozgrywkach drugiej ligi.

Dziewczyną gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych.

Zielonka Wrząsowice – AZS UJ II Kraków 1 -7 (0-3)
Bramki: Sitarz 49′ 57′ 85′ 89′, Gruszka 2′ 45′(k), Dul 31′.

Żółte kartki: Magdalena Knysak

AZS UJ II Kraków: Popławska- Łaskawska, Markiewicz(55′ Bartosiewicz), Knysak- Biskup, Szymkowiak, Porosło, Wcisło,Gruszka- Sitarz, Dul