Przed nami 17 kolejka Ekstraligi Kobiet. Rywalem Jagiellonek będzie drużyna Olimpii z odległego Szczecina, która wskoczyła tuż za plecy AZS-u, mając 15 punktów na koncie.

Podopieczne Trenera Adama Gołubowskiego śmiało mogą być określane rewelacją ostatnich kolejek Ekstraligi. Efektowna wygrana 4-1 z Medykiem Konin to na pewno nie tylko sensacja, ale też sygnał ostrzegawczy dla przeciwniczek, aby nie lekceważyły drużyny z 8 miejsca w tabeli. Późniejsza wygrana 2-1 z Rybnikiem i pechowo wypuszczona z rąk wygrana z Łodzią na pewno napędza zawodniczki Olimpii do dalszej walki.

Jeśli popatrzeć na ostatni mecz Jagiellonek, to bardzo dobra gra całej drużyny oraz świetna dyspozycja dnia 17-letniej Natalii Wróbel pozwoliła bez większych problemów zwyciężyć z ekipą Sportisu Bydgoszcz. Po cichu można liczyć na to, że zespół wraca na odpowiednie tory, jednak gol stracony po raz kolejny w końcówce spotkania pokazuje, że nad koncentracją do ostatniego gwizdka trzeba stale mocno pracować.

Idąca na fali poprzednich spotkań ekipa ze Szczecina, na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem
i przyjedzie zmotywowana oraz chętna zgarnąć 3 punkty. Na korzyść Jagiellonek przemawia własne boisko, na którym rozgrywają korzystniejsze spotkania i  częściej dopisują punkty do swojego konta. Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się wynikiem 2:1 dla „Ujotu”. Jak będzie tym razem?

Początek meczu w sobotę 24 kwietnia o godzinie 11:00. Spotkanie odbędzie się na stadionie KS Prądniczanka Kraków. Nadal obowiązuje zakaz wpuszczania publiczności na obiekt, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na transmisję: kanał YouTube – AZSUJ TV.

Możliwość komentowania jest wyłączona.