LKS Rolnik B. Głogówek AZS UJ Kraków 3:1

2:1 Katarzyna Ładocha
3:1 Kinga Ejzel

Rolnik: Magdalena Religa Monika Jaksy – Emilia Pawłowska, Ilona Kujawska, Daria Kasperska, Kinga Ejzel, Magdalena Kościelniak, Ewa Duda , Dominika Małycha, Katarzyna Kelner, Paulina Procyszyn, Justyna Chudzik , Beata Kiersztajn , Justyna Siwek.

AZS UJ: Karolina Klabis, Aleksandra Kalita – Kinga Wilk, Anna Zapała, Natalia Sitarz, Klaudia Kubaszek, Justyna Maziarz, Katarzyna Ładocha, Ewelina Bolko, Aleksandra Nieciąg, Agnieszka Bryzek, Weronika Wójcik, Natalia Malota.

W ostatnią niedzielę listopada Jagiellonki rozpoczęły zmagania w Ekstralidze Futsalu. Na wyjeździe w Głogówku, uległy tamtejszemu Rolnikowi 3:1. Mecz rozpoczął się od ataków zespołu
z Krakowa, jednak w 8 minucie spotkania to drużyna Gospodyń cieszyła się z bramki ze stałego fragmentu gry. Podrażnione Jagiellonki, ruszyły mocniej do przodu i niestety w 14 minucie straciły kolejną bramkę po kontra-ataku zespołu Rolnika. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie zespół z Krakowa, stworzył sobie kilka dogodnych okazji. Na 10 minut przed końcem bramkę kontaktową po uderzeniu z ostrego kąta zdobyła Katarzyna Ładocha.  Jagiellonki postawiły wszystko na jedną kartę i mocno zaatakowały. Niestety minutę przed końcem straciły 3 bramkę i nie zdołały już zmienić wyniku spotkania.