W dniu 25.01 Jagiellonki rozegrały w Częstochowie zaległy mecz 7 kolejki Ekstraligi Futsalu Kobiet. Nasze Panie pokonały pewnie GOL Częstochowa 0:5.

Po raz kolejny dobre spotkanie rozegrała Justyna Maziarz, która skompletowała hattricka w tym meczu. Zawodniczka AZS UJ otworzyła wynik w 4 minucie strzałem zza połowy boiska, który zaskoczył bramkarkę drużyny przeciwnej. W 14 minucie Maziarz zdobyła swoją drugą bramkę w tym meczu. Wynik spotkania w I połowie ustaliła Kinga Wilk dobijając piłkę po strzale Małgorzaty Bartosiewicz.
W drugiej części meczu zespół AZS UJ kontrolował przebieg gry. Swoje trafienia zaliczyły Magdalena Knysak i Justyna Maziarz pod składnej akcji całego zespołu.
Składy drużyn:
AZS UJ: Klabis – Bartosiewicz, Sitarz, Wilk, Ładocha – Kalita, Knysak, Kubaszek, Ferfecka, Maziarz, Zapała, Dul, Gozdecka, Bryzek.
GOL: Ciupa – Wójcik, Chóras, Wodarz, Sikorska, Jeziorska, Czaja, Klyta, Miniak, Pająk, Tkacz