W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej zawodniczki wicelidera I ligi kobiet grupy południowej wyjechały na mecz do Lublina z tamtejszym Widokiem. Zamykające tabelę gospodynie nie były w stanie zagrozić przyjezdnym w tym spotkaniu.

Od samego początku meczu Jagiellonki narzuciły swój styl gry i dominowały w nim już do końca. W drugiej minucie spotkania po prostopadłym podaniu Anny Zapały, Agnieszka Bryzek znalazła się w sytuacji sam na sam z bramkarką i mocnym uderzeniem od słupka strzeliła gola na 1:0 dla Krakowianek. Zawodniczki AZS UJ co rusz znajdowały się w dogodnych sytuacjach do zdobycia bramki, ale szwankowała skuteczność. Dopiero w 31 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Magdaleny Knysak, Natalia Sitarz podwyższyła wynik na 2:0. W tej części gry Krakowianki kilkukrotnie stawały oko w oko z bramkarką gospodyń, lecz nie potrafiły tych sytuacji wykorzystać. Najbliższe szczęścia były Małgorzata Bartosiewicz, która uderzyła w słupek i Ewelina Bolko, która uderzeniem z dystansu ostemplowała poprzeczkę.

Druga odsłona spotkania miała podobny przebieg. Przyjezdne atakowały, a gospodynie starały się stracić jak najmniejszą ilość bramek. Jednak już 12 minut po przerwie lewym skrzydłem pomknęła Natalia Malota, mocno dośrodkowała w pole karne, a tam nadbiegająca Natalia Sitarz skierowała piłkę do bramki. W tej części gry w dogodnej sytuacji znalazła się jeszcze między innymi Karolina Dul obsłużona idealnym podaniem od Eweliny Bolko, jednak jej uderzenie z pola karnego nie przyniosło zamierzonego skutku. Natomiast Anna Zapała swoim „zwyczajem” – atomowym uderzeniem z dystansu obiła słupek bramki. Również Natalia Sitarz miała swoją kolejną szansę, lecz mocno uderzona przez Agnieszkę Bryzek wzdłuż bramki piłka po strzale Sitarz minimalnie minęła bramkę.

Zawody zakończyły się wynikiem 0:3. Kolejne spotkanie Jagiellonki rozegrają na swoim stadionie z Sokołem Kolbuszowa Dolna.