Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom – AZS UJ Kraków 0:3 (0:0). Bramki: Weronika Wójcik (71), Klaudia Kubaszek (74), Sirant (90).
Czwórka: Snopczyńska – Chrzanowska, Zielińska, Stasikowska, Sobczak, Wąsik, Kołek (84 Gołębiowska), Mućka (89 Marcinkowska), Stefańska (89 Dobrowolska), Tracz, Wiaderna (66 Smagur)
AZS UJ: Klabis, Ferfecka(46 Ładocha), Konopka(70 Kubaszek), Woźniak, Sirant, Wilk, Dul(60 Bolko), Wójcik, Sitarz, Zapała(60 Nieciąg), Maziarz(75 Bryzek).
   Po ciężkim i toczonym w bardzo wysokiej temperaturze spotkaniu w Radomiu Jagiellonki wywalczyły 3 punkty. W pierwszej, wyrównanej połowie beniaminek z Radomia udanie przeciwstawiał się przyjezdnym z Krakowa, które też specjalnie nie forsowały tempa meczu.
   Obraz gry zmienił się w drugiej połowie spotkania. Sygnał do ataku dała Natalia Sitarz, która dwukrotnie ostemplowała poprzeczkę bramkarki Radomia. Worek z bramkami rozwiązała w końcu Weronika Wójcik, która w 70 minucie ładnie uderzyła w okienko. Kolejne trafienia należały do nowych zawodniczek w drużynie AZS UJ. Najpierw Klaudia Kubaszek podwyższyła na 2:0, a następnie Olga Sirant ustaliła wynik spotkania zdobywając trzecią bramkę dla Jagiellonek.