Studentki Uniwersytetu Jagiellońskiego wygrały rozgrywany w Wałbrzychu od 26 do 28 stycznia turniej półfinałowy Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. Jagiellonki zdominowały zawody wygrywając wszystkie spotkania, zdobywając 35, a tracąc tylko 2 bramki w całym turnieju. W fazie grupowej wygrały kolejno z:

– AZS AWF Wrocław 7:1

AZS Uniwersytet Jagielloński zagrał w składzie: Karolina Klabis, Magdalena Konopka, Magdalena Knysak, Justyna Maziarz, Ewelina Bolko, Karolina Dul, Klaudia Kubaszek, Kinga Wilk, Aleksandra Nieciąg, Natalia Malota, Dominika Woźniak, Katarzyna Ładocha, Natalia Sitarz i Anna Zapała. Warto dodać również, że najlepszą bramkarką turnieju została wybrana nasza zawodniczka Karolina Klabis, a MVP zawodów wybrano Natalię Sitarz.

O medale Jagiellonki powalczą w turnieju finałowym AMP, który zostanie rozegrany w dniach 16-18 lutego w Warszawie.