Na pierwszy mecz rundy rewanżowej fazy zasadniczej Jagiellonki wyjechały do Rybnika. Zespół gospodyń zajmował drugie miejsce ze stratą 2 punktów do AZS UJ Kraków. Mecz zapowiadał się zatem na dobre widowisko.
Już w 3 minucie spotkania przed szansą na zdobycie gola stanęła Małgorzata Bartosiewicz po bardzo dobrym podaniu Kingi Wilk. Zespół z Rybnika odpowiedział trafieniem w słupek bramki strzeżonej przez Karolinę Klabis.

W 8 minucie spotkania indywidualną akcją popisała się Justyna Maziarz, która po minięciu dwóch przeciwniczek, skierowała piłkę do bramki. Po golu mecz nabrał szybszego tempa. Z obydwu stron zespoły stworzyły kilka dogodnych okazji na zdobycie bramki.
W 15 minucie po stałym fragmencie gry Rybnik wyrównał. Taki wynik utrzymał się już do końca pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki zespołu gospodarzy. W niegroźnej sytuacji zawodniczka Rybnika oddała mocny, dokładny strzał i pokonała Klabis. Na odpowiedź AZS UJ Kraków nie trzeba było długo czekać. W 29 minucie najpierw Natalia Sitarz po dwójkowej akcji z Kingą Wilk trafiła z bliskiej odległości do bramki, a minutę później po przejęciu piłki w środkowej strefie oddała strzał w kierunku bramki Rybnika dając prowadzenie Jagiellonkom.

Gospodynie ruszyły do odrabiania strat, jednak AZS UJ Kraków dobrze bronił i kontrował. W 36 minucie po podaniu Bartosiewicz, bardzo dobrze zachowała się Ewelina Bolko, która po wygraniu sytuacji 1 na 1 dograła do Kingi Wilk i ta podwyższyła wynik spotkania na 2:4. W tym momencie zespół Rybnika przeszedł do gry w przewadze. Jagiellonki dobrze broniły, a w kilku sytuacjach świetnymi interwencjami popisywała się Karolina Klabis. Mecz zakończył się wygraną AZS UJ Kraków 2:4.

Kolejne spotkanie Jagiellonki rozegrają 21 stycznia z AZS UŚ Katowice.

TS ROW Rybnik – AZS UJ Kraków 2:4 (1:1)
Bramki: Edyta Botor, Daria Pluta – Justyna Maziarz, Natalia Sitarz x 2 i Kinga Wilk

TS ROW: Andżelika Dąbek, Magdalena Wójcik, Agata Sobkowicz, Aneta Szymanowska, Dominika Sykorova, Dorota Młynarczyk, Daria Pluta, Edyta Botor, Martyna Guzik, Liwia Garcarczyk, Aleksandra Lizoń, Angelika Tlałka, Anna Konkol.
AZS UJ: Karolina Klabis, Kinga Wilk, Małgorzata Bartosiewicz, Natalia Sitarz, Katarzyna Ładocha, Kamila Ferfecka, Magdalena Knysak, Ewelina Bolko, Magdalena Gozdecka, Justyna Maziarz, Agnieszka Bryzek, Karolina Dul, Anna Zapała.