1:1 Justyna Maziarz 46′
2:1 Jolanta Siwińska 70′

AZS PWSZ: Weronika Klimek – Oliwia Rapacka (88′ Julia Kowalczyk), Julita Głąb, Jolanta Siwińska, Jagoda Szewczuk, Dominika Dereń, Małgorzata Mesjasz, Jessica Pluta, Anna Rędzia, Marcjanna Zawadzka, Katarzyna Rozmus

AZS UJ: Karolina Klabis – Anna Zapała (46′ Magdalena Knysak), Dominika Woźniak, Weronika Wójcik (60’Agnieszka Bryzek), Kinga Wilk, Natalia Sitarz, Aleksandra Nieciąg, Justyna Maziarz, Natalia Malota, Klaudia Kubaszek, Magdalena Konopka (46′ Katarzyna Ładocha)

Ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Polski zostało rozegrane w Wałbrzychu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Od pierwszych minut pomimo przenikliwego zimna mogliśmy oglądać dobre i żywe tempo. Już w 11. minucie ładnym strzałem pod poprzeczkę na prowadzenie gospodynie wyprowadziła Julita Głąb.  W 46. minucie na 1:1 trafiła Justyna Maziarz, a w 70. minucie zwycięską bramkę strzeliła Jolanta Siwińska. Widać było w poczynaniach gospodyń trochę większą dokładność w grze i ogromną chęć awansu do półfinału Pucharu Polski. Jak trudny to był mecz dla Wałbrzyszanek niech świadczy fakt, że trener dokonał tylko jednej zmiany (taktycznej) w 88 minucie meczu. Dla Jagiellonek był to etap w przygotowaniach do meczów na trawie i okazał się dobrym prognostykiem przed wiosennymi rozgrywkami w Ekstralidze. Nie dużo brakowało a mecz zakończyłaby seria rzutów karnych, ponieważ w ostatniej minucie meczu piłkę do bramki skierowała Justyna Maziarz, która była jednak na minimalnej pozycji spalonej. Jagiellonki czeka teraz turniej Final Four w futsalu w dniach 3-4.03, mecz sparingowy 07.03 z Resovią Rzeszów, a 11 marca pierwszy mecz z pretendentem do Mistrzostwa Polski –  Górnikiem Łęczna.