W Finale Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej spotkały się drużyny z Sobolowa i Krakowa.

Całe spotkanie przebiegło bez niespodzianek i większego zagrożenia ze strony drugoligowca. Nieustanne ataki Jagiellonek kończyły się raz po raz strzałem na bramkę przeciwniczek. O ile w pierwszej połowie, ambitnie grająca drużyna z Sobolowa potrafiła – przy niemałej pomocy stanu murawy – przeszkadzać piłkarkom z Krakowa, o tyle w drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się na dobre.

Do przerwy wynik brzmiał 0:2, choć sytuacji do podwyższenia wyniku było wiele. Po zmianie stron, Naprzód już nie miał tyle szczęścia, natomiast Jagiellonki wykazały się większa skutecznością i zdobyły 8 bramek.

Kolejnym naszym rywalem w 1/16 Finału rozgrywek o Puchar Polski będzie zwycięzca rywalizacji w województwie Świętokrzyskim.

Naprzód Sobolów – AZS UJ Kraków 0:10 (0:2)

AZS UJ: Dąbek(46Popławska) – Helizanowicz, Darda, Adamska(55Łagowska) – Bartosiewicz, Knysak(46Podżus), Wilk, Szymkowiak(46Ładocha), Gruszka(46Porosło) – Dul(46Sitarz), Maziarz

Bramki:
10 min – Maziarz (asysta Szymkowiak)
12 min – Maziarz (Gruszka)
53 min – Maziarz (Helizanowicz)
60 min – Wilk
62 min – Maziarz (Ładocha)
66 min – Porosło (Podżus)
70 min – Sitarz (Łagowska)
75 min – Maziarz (Ładocha)
78 min – Wilk (karny)