W rozegranym w Warszawie rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym ekstraligi futsalu kobiet zawodniczki AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego ponownie pokonały AZS AWF Warszawa 6:1 i tym samym, jako pierwsze zapewniły sobie awans do turnieju finałowego Final Four, który w dniach 3-4 marca rozegrany zostanie w Świeciu.

Pomimo zaliczki z pierwszego spotkania, wygranego w Krakowie 3:1 Jagiellonki nie przyjechały do Warszawy, żeby bronić wyniku, a pewnie przypieczętować awans. Już po pierwszej połowie i bramkach Klaudii Kubaszek oraz Magdaleny Knysak losy rywalizacji wydawały się natomiast rozstrzygnięte. Druga połowę Krakowianki rozpoczęły od trafienia Natalii Sitarz. W 31 minucie Monika Lipa strzeliła honorową bramkę dla Warszawianek, na którą Jagiellonki odpowiedziały z kolei kolejnymi trafieniami Kubaszek i Sitarz oraz bramką Justyny Maziarz.

AZS UJ: Klabis, Kalita – Wilk, Wójcik, Sitarz, Kubaszek, Konopka, Knysak, Bolko, Maziarz, Ładocha, Bryzek, Dul, Zapała.

Bramki: Monika Lipa – Klaudia Kubaszek(2), Natalia Sitarz(2), Magdalena Knysak i Justyna Maziarz.