Czarni: Szymańska – Wycisk, Horvathova, Grad, Wieczorek, Matla, Operskalska, Liskova, Hmirova, Suskova (77′ Hałatek), Cichosz (90′ Jodzińska)

AZS UJ : Klabis – Malota, Konopka, Sirant, Nieciąg (55′ Ferfecka), Dul (63′ Kubaszek), Ładocha, Bryzek (55′ Bolko), Zapała, Sitarz, Maziarz

2:0 Marta Cichosz 48′
3:0 Patricia Hmirova 51′
3:1 Justyna Maziarz 80′
3:2 Anna Zapała 86′

Od początku spotkania zrysowała się przewaga zespołu z Sosnowca. Akademiczki po środowym zwycięstwie we Wrocławiu chciały przeciwstawić się gospodyniom ale widać było po zawodniczkach trudy środowego spotkania. Defensywa Jagiellonek dała się zaskoczyć trzykrotnie. W 31 minucie po indywidualnej akcji trafiła Lucia Suskova, tuż po przerwie podwyższyła Marta Cichosz, a parę minut później pięknym strzałem zza szesnastki Patricia Hmirova strzeliła gola na 3:0. Jagiellonki zabrały się do odrabiania strat dopiero pod koniec spotkania, jednak wystarczyło to tylko do doprowadzenia do wyniku 3-2. Justyna Maziarz wykorzystała błąd w przyjęciu Anny Szymańskiej i trafiła do siatki Czarnych. Pięć minut później Anna Zapała zdobyła piękną bramkę z rzutu wolnego, a Ewelina Bolko była bliska wykończenia akcji na 3:3. Trzeci mecz w ciągu sześciu dni i nieznaczna porażka z Czarnymi dają nadzieję na dobry koniec rundy jesiennej w wykonaniu Akademiczek.